NEWS

Informace 5. série

9. února 2011 v 11:58 | Abby
Čtvrtá epizoda má opravdu pouze 7 dílů. Rozmohla se tu velkolepá diskuze, že mám osm, ale to je lež. Pouze sedm.

Na pátou sérii se můžeme těšit v květnu tohoto roku. Přesné datum zatím není známo.

Hrommi - OZNÁMENÍ + DOVOLENÁ

8. února 2011 v 13:05 | Hrommi

Aktualita

Ahoj mnoho z vás chtělo 7. díl 4. série online. Dnes jsem ho přidal tak přeji příjemné sledování. 

Dovolená

V příštích dvou týdnech ode mne nečekejte žádné příspěvky. Jedu totiž na týden s rodiči do Jizerských hor a hned poté se školou do Krkonoš. Když pojedu s rodiči tak si tam vezmu přenosný DVD přehrávač s DVD prvních tří řad Primevalu, takže až přijedu, budu přidávat hlavně popisy dílů. Až pojedu na lyžák se školou tak si DVD brát nebudu, takže toho musím co nejvíc udělat přes týden s rodiči. Vracím se 28. února.


                                                                                                                  Hrommi

Trochu toho spoileru...

17. ledna 2011 v 16:48 | Abby
Ták stále tu do komentářů píšete, co by mělo být, nebo co bude, mě to přijde, jako zbytečné předbíhání a přicházíme tím o překvapení, ale jak myslíte:

Titulky 4x2 CZE

5. ledna 2011 v 18:18 | Abby
Tak jsem si šla dneska po škole nachvíli lehnout a když jsem teď vstala - kamarádka mi psala, že má titulky pro druhý díl. A jelikož tu žádné jiné české zatím nejsou. Tak Vám je sem dám.
Takže máme na světe české titulky pro 4x2. Stáhnout můžete v tomto článku  a nebo v menu.

Za titulky vděčíte této dívčítě -> Werý.
Stahujeme titulky CZE k 4x2 -> TITULKY

České titulky k 4x1 a vzkaz pro Connora.

4. ledna 2011 v 20:08 | Abby
Dneska od tří hodin odpoledne jsem společně s kamarádkou (Werý ) až do dnešní osmé hodiny pracovala na titulkách z prvního dílu čtvrté řady. Doufám, že tentokrát Vám budou vyhovovat. Odkaz na stažení najdete v menu, jak anglické tak české titulky i samotný díl.

Jinak bych ráda vzkázala svému spolupracovníkovi Connorovi.

Omlouvám se předem, a doufám, že se neurazíš, ale to co se chystám napsat je úplná pravda.
Já bych si osobně sama na titulky netroufla, ale tak nějak si mě k tomu donutil, ale měla jsem skvělou pomocnici.

V tvém případě to nebyla čeština do které jsi překládal, ale nějaká patlanina. Věty tak kostrbaté a kolikrát jsi to měl i špatně přeložené. Možná i google by to přeložil lépe. Možná jsi si vzal až velké sousto. 

Mě třeba věta jako: Vařit žárovku, nepřijdu moc logické a bylo toho spousta. Prostě doufám, že pokud se do toho míníš pustit i po druhé, bude to pořádně. Nerada bych to musela předělávat znova.

Protože já bych osobně na internet něco tak hrozného nedala. Styděla bych se za to, sama. Vážně ty titulky byli naprosto šílené!

Spoilery k 4. sérii

29. listopadu 2010 v 20:49 | CZ Primeval Team

Pozor! Pokud se chcete nechat překvapit - nečtěte.

Epizoda 1
Abby a Connor nakonec uniknou z křídy, i když se nejdříve musí dostat přes obrovského Spinosauruse. Nový tým ARC již pracuje a jejich místo je ohroženo.

Epizoda 2
Connor narazí na smrtícího Kaprosuchuse a pracuje po boku nového šéfa ARC Matta. Vyslouží si své místo v týmu?

Epizoda 3
Smrtící stromové stvoření pronásleduje tajemnou skupinu skrz anomálii. Následuje zběsilá honička městem.

Ahena

3. serie česky a nejen to

21. listopadu 2010 v 17:50 | CZ Primeval Team
Zdravím návštěvníci,
mnoho z vás se ptalo na 3. sérii v českém znění. I přes to, že se to zde omývá dokola znovu opakuji informace o seriálu.

3S se měla začít vydávat v dubnu 2010, bohužel něco nevyšlo a na stánky se nedostala. Na internetu však díly jsou a tak si je můžete stáhnout. zkusíme pro vás zjistit něco o DVD. Zpětné dokoupení je možné, stačí se porozhlédnout po internetu, nebo koupit od soukromníka.

4S se NEDÁ stáhnout ještě nikde, jelikož nebyla odvysílaná. Odstartuje na ITV 1.1.2011 a bude mít 7 dílů (??). Celá série je natočena v HD kvalitě, takže se můžeme těšit na lepčí zážitek. Z videa, které bylo uveřejněno máme pocit, že se můžeme těšit na opravdu dobrý děj. A myslím, že to bude po slabé 3S skvělá změna. Objeví se nové postavy, ale i ty starší přetrvají.

Budeme rádi za vaše upozornění, spolupráci a trochu trpělivosti. Také bych chtěla poprosit o trochu gramatické úrovně. Chápu, že to nejde úplně, ale napsat 'vipadá' je relativně vážné :). A ještě jedna technická poznámka, zkuste psát připomínky do knihy návštěv, nebo aktuálního článku. Není naší povinností hledat každou otázku v půl roku starém článku a myslím, že se i vy budete snáze orientovat.

Též chci poděkovat všem, kteří nás podporují a oceňují naši snahu. 

Milý Tomášku,
nevydávej se za Primeval Team děkuji. 

S láskou a trpělivostí, Ahena

Datum premiéry na ITV

12. listopadu 2010 v 21:53 | Abby
www.primeval.blog.cz
Je dán předčasný termín premiéry. Člen německého fóra napsal do Impossible Pictures email s dotazem na přesné datum premiéry. Bylo stanoveno na 1.1.2011. Nic není ovšem oficiální, proto se datum může změnit.

Nové série byly natáčeny v HD kvalitě. 13 nových epizod plných neustálé akce a nových dinosaurů. Jeden díl stál 1 milión liber.

3x01 - Pravěký krokodýl CZ DOWNLOAD!

14. září 2010 v 17:13 | OJConnor
Are our expressions suitably menacing now?

Co se bude dít ve 4. sérii?

11. září 2010 v 17:26 | Abby
www.primeval.blog.cz

Rok po smrti Johnson a zmizení tří klíčových zaměstnanců ARC, vláda ztratila víru v Lesterovi schopnosti provozovat tak nebezpečné a nákladné operace na vlastní pěst. ARC je tedy v rukou veřejného a soukromého sektoru, část vládní, část podnikatele Philipa Burtona. Lester si jen s nechutí uvědomuje, že Burton bude jistě chtít, nějaké zapojení do operací.

New

7. září 2010 v 16:25 | CZ Primeval Team
Pozor! Novinka pro přívržence Primeval! Jsme už i na FB (facebooku) najdete nás pod Primeval CZ! Zde budou novinky a všelijaká upozornění. Dejte to se mi líbí a pojďte si s námi povídat a poznávat taje pravěku útočí.   

Novinky

7. září 2010 v 14:13 | CZ Primeval Team
Byly přidány nové postavy. Můžete se o nových hrdinech něco málo nového dozvědět. Také byly přidány nové fotky Aby jste se mohli kouknout na co se můžete těšit ve 4. sérii. Také jsem ráda, že se nás zastává plno lidí a byla bych šťastná kdyby  ti co nadávají postavám jako třeba Connorovi si nadávali jinde. Také tu mám info pro pár lidí co se ptají pořád a pořád dokola. 3. série na DVD bude vydávána koncem roku! (I to se ale může změnit už to totiž slibují hezky dlouho.) Taky byla přidána MÓDA.    

Pravěk útočí na ČT 1.

31. srpna 2010 v 21:40 | Abby
29.8.2010 byla na ČT 1 odvysílána první epizoda první série. Odteď se můžete na Pravěk útočí těšit

každou neděli od 17:15 na ČT 1

Odvysíláno bude všech 13 epizod - první a druhá série. Přeju příjemnou zábavu při sledování.

Primeval na AXN!

14. srpna 2010 v 1:10 | CZ Primeval Team
www.primeval.blog.cz


Můžete s kouknout Primeval na AXNSCIFI.CZ! (Jen si dole najeďte na liště. Primeval 204 a můžete sledovat.)   

Zajímavost o Benovi Millerovi

9. srpna 2010 v 21:36 | Abby

Věděli jste, že si v seriálu

zahrála roli i Bena Millera  žena?

Susie Amy v Primevalu?

3. srpna 2010 v 14:59 | Abby

.
Susie Amy v "Primevalu"?

Herečka Sussie Amy se údajně zúčastnila konkurzu na roli v nadcházející čtvrté sérii sci-fi dramatu Primeval.
Podle Herald.ie, se bývalá hvězda Footballers' Wives pokoušela získat "žádanou roli" v seriálu, který se právě točí v Irsku.
Nejmenovaný zdroj prohlásil: "Všichni byli tak trochu překvapení, že tu Sussie vidíme, protože v Irsku nikdy nepracovala a očividně spolupracuje na nějakém velkém projektu, jako byl Footballers' Wives, takže má spousty televizních zkušeností."

Nové tváře 4. série.

27. června 2010 v 12:24 | Abby
Je to už nějaký ten pátek, co jste naposledy slyšeli o Primevalu, že?

Čtvrtá série NATOČENA !

27. června 2010 v 12:18 | Abby
Konečně je dokončena čtvrtá série. Poté co byl seriál nejprve ukončen a poté obnoven se již konečně pomalu dočkáme slibované 4. série.

Laila Rouass odchod z Primevalu.

14. května 2010 v 22:13 | CZ Primeval Team

Laila Rouass vysvětluje odchod z Primevalu.

Laila Rouass odhalila, proč odchází ze seriálu. Důvodem je její 3-letá dcera Inez.

Herečka hrála egyptoložku Sarah Page ve 3. sérii, ale není zapojena do natáčení 4 ani 5. série v Irsku. Pro rozhovor s The Mirror, Rouass vysvětluje: " Jsem sama, není možné, abych dále pokračovala v natáčení. Je to velká škoda, protože mě to bavilo. Hodně scén bylo natáčeno v Britském muzeu, od šesti ráno do následujícího rána, bylo to kouzelné."

Nové postavy, nové zápletky.

11. dubna 2010 v 0:40 | Abby
http://primeval.blog.cz/
V nových sériích se objeví hvězdy z předchozích sérií včetně Hannah Spearritt, Andrew Lee Potts. Ben Miller a Ben Manshfield. K seriálu se také připojí nové tváře, a to Ciarán McMenamin, Alexandr Sidding a Ruth Kearney, kteří budou hrát nové postavy Matta a Jess. Také se vrátí James Bradshaw, který v první sérii ztrávnil roli Duncana. Natáčet se začíná 22.března až do listopadu 2010 v okolí Dublinu a Wicklowu. Design bude mít na starosti Michael Ralpha kostými navrhl irský návrhář Gaby Rooney.

Nové postavy, nový děj

9. dubna 2010 v 18:34 | CZ Primeval Team
Andrew Lee Potts - Connor Temple
Děkujeme Lucce za odkaz. Celý článek najdete zde. Pokud jsem dobře pochopila - mají přijít 2 hlavní postavy. Muž a žena. On je ex-voják a velmi zběhlý v zoologii, má úžasnou schopnost komunikace se zvířaty, tají skutečnou příčinu přijetí této práce a svoji minulost. Prosím adminy, kdyby chtěli přeložit :). 

3. série - kde?

7. dubna 2010 v 16:38 | CZ Primeval Team

Měli jsme tu informace o 3. sérii na stáncích. Kdyby měl někdo nějaké informace, nechť zanechá komentář. Oficiálně byla potvrzena na duben (pokud by vše šlo podle plánu), ale něco se muselo zvrtnout. Takže i v květnu nečekáme :).
Také tu byl postřeh: Ano po 4 sérii bude následovat 5! Stačí se podívat do velkým NEWS, všechny uveřejněné informace najdete tam.

Ahena

Novinky, 4. série

24. ledna 2010 v 17:30 | CZ Primeval Team

Nevím zda to nazvat novinkami. Vlastně chci jen shrnout to co víme.

4. série by měla být od března 2011. Herci říkají, že děj této řady je opravdu plný a doslova šokující! Také se k nám navrátí oblíbený Cutter. Sezóna bude mít 13 epizod. To je snad tak všechno. Tyto informace víme díky aktorům, kteří zde budou hrát. Uvítala bych, kdyby nám fanouškům konečně něco řekli 8).

Také byl Andrew vypsán v 'nejschopnějších chlapcích' :)

Budeme se snažit najít co nejvíce informací, Ahena

Novinky

23. ledna 2010 v 2:48 | CZ Primeval Team

... žádné o natáčení :D, ale máme čas pracovat na přehlednosti a různých souvislostech týkající se blogu. Taky chci shrnout pár drbů a dotazů.

Odpovědi:
Primeval na DVD s CZ dub by měl opravdu vycházet v dubnu, byla jsem informována emailem. více zde

Connor umře - to je ten největší drb, který jsem ve světě Primeval slyšela. Pokud mi pošlete odkaz na stránky či článek, kde se o tom mluví, tak šup. Potom svá slova bez remcání odvolám, abych neprovedla křivdu.

James Murray slaví své 35 narozeniny. Více

Ano, 4. řada se opravdu natáčí a plánuje se na rok 2011. Po ní bude následovat 5.

Mohli jsme si všimnout nového desingu (provizorní, popřípadě dejte názor). Také jsem aktualizovala některé rubriky.

Admini, kteří chtějí uveřejnit fotku, nechť posílají na email. (s.17@seznam.cz)

Vyrobila jsem pár avatarů, naleznete úplně dole v rubrice Avatars

Už jsou na webu všechny díly ke shlédnutí :)

Načaté obrázky k dílům - 2. série.

Bohužel je celé natáčení obklopené zajímavou mlhou, která nám brání v informování o stavu celého průběhu. Budeme se snažit zjistit jakékoliv informace.

děkuji, Ahena

Dodatek: Pročítala jsem si nějaké starší komentáře, ke kterým jsem se nedostala. Trochu mě zklamaly. Myslím, že se s tímto blogem snažíme, přinést Vám fanouškům co nejvíce a je mi líto když čtu, že máme něco udělat se sedmi vykřičníky, nebo ať dáme další díl. Jak už opakuji. Jsme lidi, žádné stroje. Je zkouškové období a někteří (nebudete tomu věřit) se chtějí dostat na školu. Proto nám nechte trochu volnosti. Opravdu děláme tolik, co zvládneme. Taky chci říci ať se díváte do rubriky 'NEWS' kde jsou vlastně všechny odpovědi a informace o 4 a 5 sérii ;). Děkuji těm, kteří si můj menší výlev srdce přečetl ;).

Vše Nejlepší!

22. ledna 2010 v 16:01 | CZ Primeval Team

Náš oblíbenec James Murray dnes slaví své 35 narozeniny! Přejeme mu tedy hodně zdaru a zdraví.

CZ Primeval Team

 
 

Reklama