Listopad 2010


Tým ze 4. série

30. listopadu 2010 v 17:14 | Abby |  Images
Bohužel jsem ji zatím nesehnala v lepší kvalitě, budu nadále hledat.

Hlášky Série 3 Epizoda 1

30. listopadu 2010 v 12:33 | Abby

Sarah : Marion?
Marion: Ať chcete cokoliv, odpověď je ne.
Sarah : To sako je úžasné, je nové?

Spoilery k 4. sérii

29. listopadu 2010 v 20:49 | CZ Primeval Team |  NEWS

Pozor! Pokud se chcete nechat překvapit - nečtěte.

Epizoda 1
Abby a Connor nakonec uniknou z křídy, i když se nejdříve musí dostat přes obrovského Spinosauruse. Nový tým ARC již pracuje a jejich místo je ohroženo.

Epizoda 2
Connor narazí na smrtícího Kaprosuchuse a pracuje po boku nového šéfa ARC Matta. Vyslouží si své místo v týmu?

Epizoda 3
Smrtící stromové stvoření pronásleduje tajemnou skupinu skrz anomálii. Následuje zběsilá honička městem.

Ahena


Prosba čtenářům.

28. listopadu 2010 v 21:26 | Abby |  Info
Vím, že si často přijdete zanedbávaně, ale opravdu není moc čas. Stále ta útrpná škola a žádné nové informace. Měla jsem do uvedení nových sérií pár cílů. Dodělat galerii - fotek dílů a dopsat epizody. Nějak to nestíhám. A proto se obracím na vás čtenáře, pokud by jste rádi pomohli v rozšíření našeho blogu a našem oblíbeném seriálu, budu ráda, když někdo začně sepisovat podrobný děj od druhé dílu druhé série. Samozřejmě, obraťte se na mne na

e-mail: petulkaxD@email.cz

Zodpovím vám vaše dotazy a můžeme se blíže dohodnout, děkuji předem a doufám, že se nějaký dobrovolním najde. Pro vaši informaci, jak by to mělo vypadat se můžete podívat na první díly první série, jak jsou vypracovány.

Každopádně se to netýká jen epizod. Pokud vám doma v počítači přebývá nějaká Primeval povídka s kterou by jste se rádi pochlubili, stačí zaslat na email a bude zveřejněna, tak stejně vaše kresby, grafika a podobně, budu ráda, když fanoušky a primeval team začnem spolupracovat. 

Bubble Wrapped

28. listopadu 2010 v 20:56 | Abby |  Ostatní videa
Tento krátký film má na starosti Andrew Lee-Potts. Zkoukla jsem ho celý, a je zajímavý podívejte se sami. Zahrála si v něm i Hannah.

3. serie česky a nejen to

21. listopadu 2010 v 17:50 | CZ Primeval Team |  NEWS
Zdravím návštěvníci,
mnoho z vás se ptalo na 3. sérii v českém znění. I přes to, že se to zde omývá dokola znovu opakuji informace o seriálu.

3S se měla začít vydávat v dubnu 2010, bohužel něco nevyšlo a na stánky se nedostala. Na internetu však díly jsou a tak si je můžete stáhnout. zkusíme pro vás zjistit něco o DVD. Zpětné dokoupení je možné, stačí se porozhlédnout po internetu, nebo koupit od soukromníka.

4S se NEDÁ stáhnout ještě nikde, jelikož nebyla odvysílaná. Odstartuje na ITV 1.1.2011 a bude mít 7 dílů (??). Celá série je natočena v HD kvalitě, takže se můžeme těšit na lepčí zážitek. Z videa, které bylo uveřejněno máme pocit, že se můžeme těšit na opravdu dobrý děj. A myslím, že to bude po slabé 3S skvělá změna. Objeví se nové postavy, ale i ty starší přetrvají.

Budeme rádi za vaše upozornění, spolupráci a trochu trpělivosti. Také bych chtěla poprosit o trochu gramatické úrovně. Chápu, že to nejde úplně, ale napsat 'vipadá' je relativně vážné :). A ještě jedna technická poznámka, zkuste psát připomínky do knihy návštěv, nebo aktuálního článku. Není naší povinností hledat každou otázku v půl roku starém článku a myslím, že se i vy budete snáze orientovat.

Též chci poděkovat všem, kteří nás podporují a oceňují naši snahu. 

Milý Tomášku,
nevydávej se za Primeval Team děkuji. 

S láskou a trpělivostí, Ahena


Diskuse - Co si o Primevalu myslí ....

21. listopadu 2010 v 10:56 | CZ Primeval Team - Hakky |  Diskuse
www.primeval.blog.cz

Diskuse na téma : Co si o Primavalu myslí lidé okolo mě?

Nedávno jsem byla na hodině informatiky a nevím proč jsme se začali bavit o Pravěk útočí. Učitelka to kritizovala a  říkala, že je to pěkná kravina. Docela mě to ranilo, protože to ani pořádně nezná a  mluví o Pravěk útočí takto. Tak se ptám je někdo okolo vás, který taky nechápe Primeval a mluví o něm takto?     

Datum premiéry na ITV

12. listopadu 2010 v 21:53 | Abby |  NEWS
www.primeval.blog.cz
Je dán předčasný termín premiéry. Člen německého fóra napsal do Impossible Pictures email s dotazem na přesné datum premiéry. Bylo stanoveno na 1.1.2011. Nic není ovšem oficiální, proto se datum může změnit.

Nové série byly natáčeny v HD kvalitě. 13 nových epizod plných neustálé akce a nových dinosaurů. Jeden díl stál 1 milión liber.

Primeval Series 4 Preview

12. listopadu 2010 v 21:46 | Abby |  Ostatní videa
Děkuji  Deinonych za odkaz v komentářích na toto úžasné video, jako ochutnávku z nové 4. série. Táké se omlouvám za svou nečinnost, škola mi zabírá hrozného času.

Pravěké stádo 3x9

11. listopadu 2010 v 0:26 | CZ Primeval Team |  Ostatní
N334617-91b15
3. série 9.díl stahujete!