Září 2009

Wally

30. září 2009 v 22:49 | Hakky

Sarah Page

22. září 2009 v 15:38 | Ahena Temple

Celé jméno: Sarah Page
Hraje: Laila Rouass
Věk: 28 let
Výška: 5'5 stop
Místo narození: Brighton, Sussex
Záliby: Vše okolo muzea, nakupování starožitností, cestování, čtení

Sarah je zkušený archeolog s doktorátem egyptologie a archeologie. Sarah pracovala na vykopávkách na celém Blízkém východě, ale dnes dělá přednášky pro děti v britském muzeum. Je hezká a sebevědomá, s žízní po poznání minulosti. V první epizodě (3 Série) se Sarah omylem ocitla ve světě anomálií, když se setkala s tím, čemu věří, že je Ammut. Jde o egypckého boha podsvětí. S pomocí týmu se Sarah naučí, že tento tvor vlastně je Pristichampsus, krokodýl z období Eocene.
Sarah ukazuje odvahu, inteligenci a smysl pro humor v celé špatné situaci. Na konci epizody jí Cutter nabídne místo v týmu a ona nemůže odmítnout.

Autor: Ahena

19.9 Aktualita

19. září 2009 v 12:27

Takže vydali ve čtvrtek další 4díl 2 série. Na ČT 1 pořád jede Primeval.

Tento díl se vám bude určitě líbit.

Andreew Lee Potts ve filmu ALICE .. odkaz na shlédnutí videa :D ..

PS: autor se na začátku omlouvá že tak dloho nenapsal .. zbytek také .. 'keci' :)

alice.jpg Alice 1 picture by ClaireMaclennan

(Pozn.Aheny: film vypadá skvěle, mrknu na něj trochu více:D)

Dino 2. Series

12. září 2009 v 12:38 | Ahena Temple

Avatars 0.1

12. září 2009 v 11:36 | Hakky Cutter |  AVATARS


Hellen Cutter

10. září 2009 v 14:55 | Ahena Temple
Hraje: Juliet Aubrey
Věk: 37 let
Výška: 5'8 stop
Místo narození: Ipswich, Suffolk
Záliby: Dříve se zajímala o archeologii, cestování, jachting, fotografování, trekking. Nejsou známy záliby za posledních osm let.

Helenina první kniha o genetické mutaci byla zveřejněna, 2o sekund po té co vystudovala univerzitu, kde se setkala a propadla v lásku s Nickem Cutterem. Věří, na teorie přirozeného výběru, která nevysvětluje všechno, proto si určila za životní poslání zlepšit tuto teorii.
Hellen byla osm let považována za mrtvou, ale jak se zdá, nebylo tomu tak.
Pro první díl první série je Hellen jednou z největších záhad. Nick ji osm let neustále hledal, ale nenašel jedinou stopu, když byl však konfrontován s anomáliemi, přízrak Hellen se vrátil a pronásledoval ho. Hellen ví o anomáliích více než ostatní a je připravena odhalit je Nickovi, ale zdá se, že její znalosti jsou velká hrozba proti němu a jeho týmu.Na konci první série bylo jasné jedno. Hellenin návrat byla špatná zpráva. V sérii dvě se Hellen vrátí a tentokrát se do svých zvrácených plánů snaží nalákat i Stephena. Bez vědomí týmu pracovala Hellen s Oliverem Leekem. Pravda vyšla v posledním dílu, kdy byl tým uvězněn v Leekově bunkru plném pravěkých zvířat. Hellen se snažila donutit Nicka k spolupráci, ale nepřesvědčila ho a podařilo se mu uniknout.


Hlášky

10. září 2009 v 13:08 | Hakky Cutter |  Hlášky

Kluci na motorkách: Co to bylo?
Cutter: Dálkově ovladaný dravý ještěr z období křídy. Na pultech bude asi k vánocům.

_______________________________________________________________________________

Connor: Teď jste rádi, že mám tu bouchačku.

_______________________________________________________________________________

(Connor a Abby jsou po schodech, Abby bolí noha, do které ji střelil Connor)

Connor: Víš kdybych se chystal někoho zabít byla bys rozhodně poslední člověk po kterém bych střílel. Ovšem kromě mí mámy, vy dvě by jste ne tom byli úplně stejně. Po vás bych nestřílel!

_______________________________________________________________________________

(Celou dobu ma zbraň namířenou do země pak na Abby)
Abby: Přestaň! Dej to pryč! Nemiř na mě!

4. série ke stažení

10. září 2009 v 8:21 | Ahena

Díly jsou uložené anglicky na ulozto.cz bez titulků. V jednotlivých odkazech jsou možná odkazy na titulky; v angličtině nebo češtině.


1. EPIZODA - 01.01.2011 - POPIS DÍLU - STAHUJ - TITULKY -> ENG/ CZE
2. EPIZODA - 02.01.2011 - POPIS DÍLU - STAHUJ - TITULKY -> ENG / CZE
3. EPIZODA - 08.01.2011 - POPIS DÍLU - STAHUJ - TITULKY -> ENG / CZE

Stephen Hart

9. září 2009 v 15:39 | Ahena Temple
Celé Jméno: Stephen James Hart
Věk: 28 let

Stephen Hart je Cutterův laboratorní technik a jeho pravá ruka. Je "lovec" týmu, ochránce volně žijících živočichů a přírody a částečný expert na přežití. Byl juniorský vítěz ve střelbě a šermu olympijské naděje. Tyto faktory by mohli vysvětlovat jeho fyzický stav. Umí skvěle tančit.
Při mnoha příležitostech prokazuje svoji statečnost a věrnost týmu, aby zachránil své kolegy. Má silné pouto s Cutterem, Velký bratrský vztah s Connorem a když drží svoje emoce na uzdě, láska k Abby. V poslední epizodě první dérie, jsme zjistili, že hodně lituje románku s Cutterovou ženou Hellen, který před osmi lety zažili. Díky této události se negativně vyvíjí vztah s Cutterem v druhé sérii. Ve druhé sérii, kdy se stane obětí lstí Helen Cuttrové, má románek s Helen, pomáhá jí. V posledním díle série zjišťuje, že Helen lhala.. Obětuje svůj život. Nakonec umírá, aby zachránil Helen a Nicka..

Zajímavosti:
  • Miluje divoký život
  • Běhá 3o mil týdně
  • Říká že nemá zájem o módu ale má podezdřele velkou zbírku GQ na záchodě (GQ je módní časopis :D)
  • Je velmi loajální vůdči přátelům
  • Je přesvědšen, že lidstvo ničí své vlastní prostředí
  • Nemá zájem o vydělávání peněz a je mu líto starých přátel s dobrým pracovním místem uprostřed města
  • Nevěří Lestrovi


Názory a zajimavosti

8. září 2009 v 14:11

Chcete se něco dozvědět? Třeba kdo umře v 2 nebo 3 řadě? Cokoliv okolo Primeval? Neváhejte a ptejte se 3 adminky vám odpový. Víme skoro všechno od 1 až po 2 řadu.
Vaše Hakky Cutter

Rozvrhy hodin

8. září 2009 v 13:43 | Hakky Cutter |  Rozvrhy


Primeval: Through the Anomaly 1-4(Making-of)

8. září 2009 v 10:51 | Hakky Cutter |  Oficiální

Velice směšné videa ... mluvý v tom Andrew-Lee Potts ... není přeloženo, ani nebude :D .. fanoušci však chápou :D
Povídá se zde o všem možném ... je to náhled do zákulisí .... tam se mi smrtelníci asi nikdy nedostaneme ...Behind the scenes GMTV

8. září 2009 v 10:33 | Hakky Cutter |  Oficiální
Primeval Series 2 - Behind the scenes GMTVPrimeval Series 3 Behind The Scenes: The ARC


EPISODE

7. září 2009 v 14:57 | CZ Primeval Team3. Epizoda - Helen se ozývá - ONLINE

4. Epizoda - Dodo - ONLINE

5. Epizoda - Pterodaktil - ONLINE


2. Epizoda - Larvy to snad ne! - ONLINE

3. Epizoda - Kočičí Boj - ONLINE


5. Epizoda - Silurské písky - ONLINE

6. Epizoda - Mamut na dálnici - ONLINE

7. Epizoda - Zrádce objeven - ONLINE
1. Epizoda - Pravěký krokodýl - ONLINE

2. Epizoda - Strašidelný dům - ONLINE

3. Epizoda - Vzpoura v nemocnici - ONLINE

4. Epizoda - Gigantické problémy - ONLINE

5. Epizoda - Fungus - ONLINE

6. Epizoda - Ptačí boj - ONLINE

7. Epizoda - Pravěký rytíř - ONLINE

8. Epizoda - Nový nepřítel z budoucna - ONLINE

9. Epizoda - Pravěké stádo - ONLINE

10. Epizoda - Záchrana našich předků - ONLINE
S4

1. Epizoda - Popis dílu - ONLINE
2. Epizoda - Popis dílu - ONLINE
3. Epizoda - Popis dílu - ONLINE

6. Epizoda - Nepřítel z budoucnosti

7. září 2009 v 14:47 | Hakky Cutter
Helenin návrat znamená, že ví příčinu nedávných zmizení. Za vše může nebezpečný predátor, je jiný než ostatní zvířata, co dosud potkali, pohybuje se neobvyklou rychlostí, je silný, bezohledný, inteligentní. Umí zůstat do chvíle útoku, prakticky neviditelný. Tento živočich je roky před námi - není z minulosti, ale z budoucnosti.


5. Epizoda - Pterodaktil

7. září 2009 v 14:45 | Abby
Lester je přesvědčen, že Cutter je problém. Vytváří na Claudii nátlak, chce aby konečně zjistila, nějaký pokrok. Cutter stále nemá zodpovězeny všechny otázky kolem anomálií. Poblíž venkovského klubu, se nejde zavražděný golfista. Cutter je přivolán, poté co si tělo prohlídne zjišťuje, že byl roztrhám něčím neobyčejně silným a divokým, dojde k závěru, že to může být pouze něco, co přišlo skrze anomálii.

4. Epizoda - Dodo

7. září 2009 v 14:40 | Hakky Cutter

Stádo Dodů přijde do 21. století, nastává smrtelný problém, protože jsou nositeli smrtelného a nakažlivého parazita. Když Connorovi kamarádi Duncan a Tom, vezmou jednoho z Dodů domů, rozpoutavají peklo...


3. Epizoda - Helen se ozývá

7. září 2009 v 14:39 | Abby
Cutter je zoufalý, uvědomuje si závažnost situace, ale doufá, že tento problém zmizí tak rychle jako se objevil. Bohužel nemá štěstí. V místním bazénu se objeví Mosasaurus, to není dobrá zpráva pro dva plavčíky. Kluk se stane jeho "večeří", poté je dívka obviněna z vraždy. Nicméně, Cutter a jeho tým vědí, kde je pravda, poté co se chlapcovo tělo objevuje v přehradě. Zjistí, že v místní nádrži přebývá zabiják. Claudia chce dostat dívku z vazby, ale Lester ji zakáže udělat cokoliv, co by nasvědčovalo v její nevinnu, nechce přilákat tisk. V titulkách by stálo něco jako: " Starodávné mořské monstrum zabíjel v bazénu, zahynul plavčík." Lester, ale slíbil, že až se situace vyřeší, dívku vinny zprostí.


Anomálie se mezitím přesune z plaveckého bazénu, na dno vodní nádrže. Nikdo z týmu, co nádrž prozkoumává, nikdy anomálii neviděl. Zatím co, se armádní potápět ztratí na druhou stranu anomálie, napadne Abby a Connora Mososaurus. Connrovi se podaří útok, odrazit veslem. Zraněný mososaurus se vrátí skrze anomálii, která se za nim okamžitě zavře, zmizelý potápět zůstává uvězněný v minulosti.

Cutter má svoji teorii, že anomálie se nejen objevují, ale i pohybují, podél časové čáry. Předpovídá další otevření anomálie někde v místě.. jeho "čáry". Lester vše, okamžitě odmítá, vyloučí jeho nápad. Prohlašuje: " Pohyb anomáliie je zcela náhodný."

Mezitím mladá matka (která žije na pomyslé "čáře") si všimne, že do jejího sklepa netéká voda, brzy má sklep vytopený. Na opravu zavolá instalatéra. Ale příšera z období křídy, čeká. Zaútočí na instalatéra, zabije ho. Mezitím, Connorovi přátelé Tom a Duncan začínají mít podezření, vůči Connorovi činnosti a posedlostmí pravěkými zvířaty. Kapitán Tom Ryna a jeho tým jsou posláni k vyšetření smrti instalatéra. Ale není to jediné tělo, které objeví, najdou tělo mrtvého potápěče, který má v ruce vzkaz (kapesníček) od Helen Cutter. Lester se vše dozvídá, a chce aby Cutter Helen přivedl do přítomnosti. Protože by mohla mít cenné informace o anomáliích. Cutter se vydá za Helen, která na něj již čeká. Setkání manželů po osmi letech. Cutter, chce vysvětlení proč se nevrátila. Helen mu naopak nabízí, aby šla s ním: " Niku nabízím ti klíč k času! Klíč k času, Niku! Ty se chceš vrátit! To si říkáš vědec?" Nick se ale vrátí. Při návratu ho pod vodou napadne mosasaurus, který mu rozbije kyslíkovou bombu. Stephan a Ryan jsou ale připraveni, a pomocí lana, ke kterému je přivázán, ho po dvou hodinách vytahují ven (Kyslím, měl totiž jen na dvě hodiny). Podaří se jim Nicka přivézt opět k životu. Když se Nick, vzpamatovává, přichází šok. Lester poslal pro Helen, kterou násilím dostali do přítomnosti.


Fotografie k dílu: 1| 2| 3

2. Epizoda - Zamoření v podzemí

7. září 2009 v 14:37 | Hakky Cutter

Obsah:

Další anomálie, brána do pravěku, se tentokrát objeví v londýnském metru. Podzemí zaplaví gigantičtí pavouci, ohrožující obyvatelstvo. Při výzkumu způsobí Stephenovi zranění mamutí stonožka, a pokud se nenajde protilék, zemře.

První výraznější náznaky milostných vztahů mezi protagonisty a opět přízrak Cutterovy manželky.
Helen Cutterová, zanícená paleontoložka, dospěla před osmi lety k závěru, že na určité evoluční záhady nenabízí konvenční věda dostatečné odpovědi. Začala být posedlá teoriemi, které jejímu muži, profesoru Cutterovi, připadaly prostě absurdní. Možná kdyby byl tehdy schopen jí více naslouchat, kdyby na ten jejich poslední plánovaný výjezd do terénu jel s ní. Jenže pozdě plakat nad rozlitým mlékem. Dnes už Nick Cutter ví, že měla pravdu. Ví, že jako brány v čase se otevírají světy, jež si dnešní člověk stěží umí představit. Světy, které jsou důkazem toho, že minulost ve čtvrté dimenzi existuje. A to stejně skutečně a hmatatelně jako v těch, které už známe. A člověk se musí naučit je předvídat a udržet pod kontrolou. Jenomže je to vůbec možné? Dokáže se dnešní věda vyrovnat s bytostmi, které k nám pronikají až z karbonu, to znamená z doby před třemi sty milióny let?

Fotografie k dílu: 1| 2

1. Epizoda - Skákající ještěrka

7. září 2009 v 14:36 | Hakky Cutter
Obsah:

Obludný podfuk, nebo skutečná potvora?" Tak se toho dne s bombastičností sobě vlastní ptal jistý nejmenovaný bulvární plátek. Profesor Nick Cutter, vynikající paleontolog z Ústřední metropolitní univerzity by za normálních okolností téhle nafouknuté bublině nevěnoval žádnou pozornost, přestože se onen bulvár oháněl kýmsi, kdo měl to obrovské zuřící zvíře spatřit na vlastní oči. Konec konců, lochneskou obludu také vidělo na vlastní oči bezpočet důvěryhodných svědků, že. Jenomže ten incident se měl odehrát v Údolním lese. V Údolním lese, kde před osmi lety beze stopy zmizela jeho žena a spolupracovnice Helen, když tam prověřovala výskyt nějakého zvířete. Možná i proto se nechal přesvědčit svým studentem Connorem, zapáleným nadšencem a znalcem všeho prehistorického života, jakož i autorem soukromé databáze o všech vyhynulých obratlovcích, aby se do Údolního lesa zajeli podívat. A to s čím se tam setkali, to jim vyrazilo dech. Neboť zjistili, že jakási síla tu rozervala dosud platné hranice prostoru a času na kusy. Možná se to stalo už dřív, což by znamenalo, že vše, co jsme dosud věděli o vesmíru, je špatně. Nebo se to stalo prvně a v tom případě je třeba se ptát: Co se změnilo? Co teď bude dál? Ale na tuhle otázku není Nick Cutter schopen odpovědět...

Fotografie k dílu: 1| 2 | 3