Hannah Spearritt

12. srpna 2009 v 20:34 | Hakky

Povolání: herečka, zpěvačka
Datum narození: 1. 04. 1981
Místo narození: Great Yarmouth, Norfolk, Anglie
Znamení: Beran
Členka skupiny: S Club 7

Hannah Spearritt se narodila 1. dubna 1981 v Great Yarmouth na východním pobřeží a je z S Club 7 ta nejzřetelnější. Ani chvilku neposedí, nedokáže mít chvíli zavřenou pusu, je to nefalšovaná party-girl, chodí na všechny mejdany, na zápasech FC Liverpool stává na tribuně mezi křičícími fanoušky a fandí svému oblíbenému fotbalovému mužstvu. Má ráda prakticky všechno, co dělá. Na střední škole vynikla v plavání, v tenise a v běhu.

Hannah je plná protikladů - má nakažlivý smích, ale umí taky pěkně nadávat jako fúrie. Miluje Leoparda DiCapria
. Její vzhled je nenápaditý a nekonvenční. Není spokojena se svýma nohama a nenávidí šaty. "Má matka mě nutila chodit na party ve strašnejch růžovejch šatech. Vždy jsem naříkala a brečela, ale ona byla prostě neoblomná. No a v jednom z dílů seriálu jsem musela nosit takové růžové šaty - byla jsem jak prasátko!" Místo toho, aby si hrála s panenkami, lezla radši se svým starším bratrem Stuartem po stromech a prala se s kluky ze sousedství.

Hannah je pořádné číslo: "Když jsem od maminky dostala ke svým šestým narozeninám barbínu, šlehla jsem s ní o zeď a s křikem jsem vzteklá běhala po baráku." Blonďatá Hannah navštěvovala East Norfolk High Scool ("matematika a tělocvik byly moje nejoblíbenější předměty") a chodila na hodiny baletu a herectví. Měla mnoho představ o tom, co by v životě chtěla dělat. Přes zdravotní sestřičku, profesionální hráčku tenisu a učitelku, až po cvičitelku aerobiku.

"Pořád jsem se chtěla stát hvězdou," říká Hannah, která dokonce už ve svých třech letech hrála v jedné televizní reklamě. Následovala vystoupení v muzikálech a na divadelních prknech. Ve třinácti převzala hlavní roli v muzikálu "Bugsy Malone". Tam poznala svou nejlepší kamarádku Sheridan, se kterou se dnes dělí o jeden londýnský byt. Minty, jak zní její přezdívka, nastoupila do S Club 7
přes inzerát v časopise "Stage".Hannah doplňuje: "Po castingu bylo osm měsíců ticho po pěšině, pak zavolal Simon Fuller a řekl: "Kočko, vybrali jsme tě! Z radosti jsem dostala záchvat smíchu."

"Nejvíc jsem se zatím vyřádila, když jsme s kapelou fotili reklamu pro Smash Hits. Zalili nás až po uši čokoládovým krémem a všude nám nastrkali sušenky. Museli jsme tak být celý den, takže dlouho nikdo z nás nevezme sladké do pusy." Je několik věcí, na které by Hannah raději zapomněla. To, když na střední postříkala barvou celou třídu. Ke všemu se ještě přiznala, že vyjma jednoho, podváděla všechny své partnery. A když s Paulem Cattermolem ze skupiny z okna
svého bytu ukazovali o úplňku na zaplněnou pláž své holé zadky. Přiznala se také, že si vždycky přidávala pár let jen aby se mohla dostat do nočních klubů.

V současné době se věnuje herectví a září v seriálu Primeval.
 


Anketa

Jaká řada se vám líbí?

1. řada
2. řada
3. řada

Komentáře

1 bradley bradley | E-mail | Web | 2. listopadu 2009 v 19:48 | Reagovat

my best love Hannah 4EVER!!!!!

2 lucinama lucinama | 12. března 2010 v 12:55 | Reagovat

hannah je nejlepší ze všech. a hraje hezky  abby.

3 Radek Radek | 27. ledna 2011 v 21:30 | Reagovat

Hannah je prostě nejlepšíííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama